لایسنس نود 32 موجود در این سایت و دیگر وب سایت ها اگر بصورت 100درصدی موجب فعال سازی نود 32 شما نشده اند یا زود منقضی شده اند در این پست به شما سایتی معرفی می شود که برای تمام محصولات شرکت ESET و برای تمام ورژن ها لایسنس رایگان نود 32 را بصورت 30 روزه یا یک ماهه ، 90 روزه یا سه ماهه و یکساله منتشر می کند!!! یوزرنیم و پسورد نود 32 موجود در این سایت همه محصولات این شرکت را فعال می کند جهت ورود به سایت آپدیت نود 32 معرفی شده کافیست شما بر لینک زیر کلیک کنید تا به صحت گفته های ما پی ببرید # ضمانت قابلیت فعالسازی 100 درصد تضمینی همه محصولات فقط با یک لایسنس!!! #

نود 32

آپدیت آنلاین نود 32

آپدیت آنتی ویروس نود 32

آپدیت آفلاین نود 32

دانلود آخرین آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 به تارخ امروز – یکشنبه 7 خرداد 96

ESET NOD32 Antivirus OFFLINE UPDATE Download – May 28, 2017

آپدیت آفلاین نود 32

با سلام و عرض ادب خدمت بازدید کننده گرامی،

آموزش دانلود آپدیت آفلاین نود 32 : جهت دانلود رایگان فایل آپدیت آفلاین نود 32 جدید بر لینک های مسقتیم زیر کلیک نمایید، لطفا با توجه به نوع آنتی ویروس نصب شده خود در سیستمتان بر لینک ها کلیک نمایید. در صفحه ایی که به آن مراجعه می کنید Regular download را کلیک نمایید و صبر کنید تا شمارش معکوس تمام شود و سپس کدی را به شما نشان میدهد را در کادر مربوطه زده و سپس بر روی continue کلیک کرده و بعد بر روی Download file کلیک نمایید تا دانلود شروع شود. اگر از شما برای دانلود یوزرنیم و پسورد خواست می توانید از یوزرنیم و پسورد های زیر استفاده نمایید.

Username:TRIAL-0198332258
Password:pprexnsb3d

nod32 offline update

smart security offline update

ahmad
سه شنبه، 30 می 2017
توهمین صفحه بعد از زدن گزینه nod32offline update یوزر وپسورد بالاشو میزدم و دانلود میشد.
پاسخ admin: سلام بنده که الان تونستم دانلود کنم با یوزر و پسورد هایی که داده بودم! توصیه می شود از نرم افزار idm استفاده کنید راحتر دانلود می کنید فایل هارو از اینترنت. اون یوزر و پسورد برای وارد شدن به منطقه آپدیت شرکت ESET هست.
ahmad
یکشنبه، 28 می 2017
سلام ممنون از زحماتتون،نمیشه این آپدیتهاتون رو تو تلگرام بذارین؟ چون با همون روشی که قبلا دانلود میکردم الان امتحان میکنم دانلود نمیشه.
پاسخ admin: سلام شما قبلا با کدوم روش دانلود می کردید که الان نمیشه؟
ahmad
یکشنبه، 28 می 2017
سلام ممنون از زحماتتون،نمیشه این آپدیتهاتون رو تو تلگرام بذارین؟
5 نظر برای این نوشته وجود دارد، شما هم بنویسید...

لینک های ویژه